بانکداری اختصاصیخدمات بانکداری اختصاصی، ارائه ترکیبی از خدمات بانکی، مالی، سرمایه‌گذاری و مشاوره‌ای به مشتریان حقیقی و حقوقی را در بر می‌گیرد .در بسیاری از موارد که آشنایی و تخصص و یا وقت کافی برای مدیریت سرمایه وجود نداشته باشد، شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن می‌تواند مشاور شما باشد. مزیت این خدمات از این لحاظ است که طرف مشاوره شما کارشناسان خبره بوده و طرح‌های پیشنهادی به شما همگی دارای پشتوانه تحلیلی محکمی می‌باشد؛ بنابر‌این شما می‌توانید با آسودگی خاطر در هر‌کدام از طرح‌‌های پیشنهادی که مد نظرتان باشد، سرمایه‌گذاری کنید.در این راستا، شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن ارائه طیف وسیع، کامل و متنوعی از محصولات و خدمات بانکی، مالی، مشاوره‌ای و سرمایه‌گذاری را به ‌‌منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و ایجاد رابطه‌ای بلند‌مدت با آنان را ارائه می‌دهد .به‌طور کلی خدمات بانکداری اختصاصی، با توجه به نیازها، محدودیت‌ها، اولویت‎ها و سلایق مشتری، ارائه خواهد ‌گردید. درحقیقت این خدمات برای هر مشتری به‌طور خاص و بنابر حوزه‌ سرمایه‌گذاری در صنعت املاک و مستغلات، به‌نحوی‌که نسبت مناسبی از ریسک و بازده را شامل شود، تعریف می‌گردد.

این خدمات می‌تواند شامل یک یا مجموعه‌ای از خدمات ذیل باشد :

 • +

  مدیریت ثروت

   مدیریت ثروت، مهم‌ترین خدمتی است که بانکداری اختصاصی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. متخصصین بانکداری اختصاصی، پس‌انداز و مازاد درآمد مشتریان را به‌گونه‌ای سرمایه‌گذاری می‌نمایند تا سودی متناسب با ریسک مورد علاقه آنان، حاصل آید .در حقیقت خدمات مدیریت ثروت برای سرمایه‌گذارانی که به دلیل مشغولیت‌های کاری و حرفه‌ای، وقت کافی برای مدیریت ثروت خود ندارند، گزینه مناسبی است. بر این اساس سرمایه‌گذاران می‌توانند با مشورت با واحد بانکداری اختصاصی، مستقلاً و یا به‌صورت اعطای وکالت در زمینه‌های مختلفی سرمایه‌گذاری نمایند :

   

   سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری؛

   سرمایه‎گذاری در انواع اوراق مشارکت‌، سپرده‌ها، گواهی سپردة عام و خاص، اوراق صکوک و ورقه‌های بهادار مشابه؛

   سهام شرکت‌های سهامی خاص و عام؛

   صندوق‌های سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان؛

   طرح‌ها و پرو‌ژه‌های خاص؛

   • سرمایه‌گذاری در سایر فرصت‌های مناسب.

 • +

  خدمات لیزینگ

   شرکت واسپاری آباد مسکن(سهامی خاص) با هدف تسهیل شرایط و کمک به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه از طریق ایجاد امکان خرید اقساطی مسکن در چهار چوب قوانین و مقررات کشور، فعالیت می نماید.


  سایت لیزینگ واسپاری آباد مسکن

 • +

  خدمات کارگزاری سهام و کالا

  کارگزار حکم وکیل سرمایه گذار را دارد که از سوی او اقدام به سرمایه گذاری در بورس می نماید. کارگزاری بانک مسکن شخص حقوقی هستند که به نمایندگی از طرف مشتریان اقدام به خرید و فروش اوراق بهادار و کالا و یا اوراق مبتنی بر کالا و ارائه سایر خدمات در بازار سرمایه به مشتریان می‌نمایند.

  کارگزاری بانک مسکن در حال حاضر به عنوان یکی از برترین کارگزاران در حوزه بورس کالا و انرژی محسوب می‌شود. این کارگزاری در حال حاضر مجوز معاملاتی در بورس کالای ایران شامل معاملات فلزی، نفت و پتروشیمی، کشاورزی و سیمان، سلف موازی استاندارد محصولات فلزی، فرآورده های پتروشیمی، محصولات کشاورزی و سیمان، گواهی سپرده کالایی محصولات فلزی، فرآورده‌های پتروشیمی، محصولات کشاورزی و سیمان می‌باشد.


  خدمات کارگزاری سهام و کالا:

 • +

  خدمات ارزی و صرافی

   بانک مسکن با بهره گیری از روشهای پیشرفته و نوین بانکی و در چارچوب مقررات و دستورالعمل
  های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به انجام کلیه امور ارزی به شرح زیر اقدام می نماید:

     ·        خرید و فروش ارز ؛     

    ·        افتتاح حسابهای قرض الحسنه ارزی و حسابهای سپرده مدت دار؛ 

    ·        حواله های ارزی ؛

    ·        گشایش اعتبار اسنادی وارداتی ؛

    ·        واردات کالا از طریق ثبت سفارش بروات ؛ 

    ·        سوئیفت ؛

    خدمات ارزی و صرافی:

   

 • +

  مشاوره‎های تخصصی

  خدمات مشاورۀ مالی و سرمایه‌گذاری، مشاوره بیمه، مشاوره املاک و مستغلات، مشاوره تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌ها و .... توسط کارشناسان بانکداری اختصاصی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که در صورت تمایل می‌توانند از آنها استفاده نمایند.