اخذ گزارش مطلوب از حسابرس مستقل و بازرس قانونی و برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

تاریخ انتشار - ۲۷ آذر ۹۷

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن و به نقل از آقای محمد جواد پور کاظمی مدیر مالی، منابع انسانی و پشتیبانی این شرکت مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۱ شهریور 1397 با موفقیت برگزار گردید .

این مجمع  با حضور جناب آقای رحیمی انارکی مدیرعامل محترم بانک مسکن بعنوان رئیس مجمع و کلیه اعضای محترم هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک مسکن ، همچنین آقای دکتر ازگلی مدیر عامل محترم گروه مالی بانک مسکن و اعضای هیأت مدیره شرکت تأمین سرمایه و نماینده محترم سازمان بورس اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی شرکت، جمعی از مدیران محترم گروه مالی بانک مسکن و مدیران شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن با حضور 100 درصد سهامداران در محل قانونی شرکت و به صورت رسمی تشکیل گردید.


در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر ازگلی، ضمن عرض خیر مقدم به مدیرعامل و اعضای محترم هیأت مدیره بانک مسکن و نمایندگان محترم سهامداران و سایرین نسبت به انتخاب هیأت رئیسه مجمع اقدام نموده و دستورات جلسه را قرائت فرمودند.


سپس آقای دکتر فاضلیان مدیرعامل محترم شرکت تأمین سرمایه ضمن خوش آمد گویی به اعضای محترم مجمع و مدعوین محترم، بر اساس دستور جلسه از حسابرس قانونی درخواست نمودند تا گزارش حسابرسی را قرائت نمایند .

 

در ادامه جلسه مجمع، جناب آقای شریفی حسابرس محترم شرکت، گزارش حسابرس مستقل و  بازرس قانونی را قرائت نموده و نظر موسسه را در ارتباط با صورت های مالی منتهی به ۳۱ شهریور 1397  و عملکرد مالی و جریان های نقدی آن را برای سال مالی منتهی به تاریخ مزبور از تمام  جنبه های با اهمیت طبق استانداردهای حسابرسی به نحو مطلوب ارزیابی نمودند.


پس از قرائت گزارش حسابرس قانونی ، نماینده محترم سازمان بورس و اعضاء حاضر در مجمع سوالاتی را مطرح نمودند که توضیحات لازم از سوی مدیر عامل و مدیر امور مالی داده شد .

سپس ریاست محترم مجمع از آقای دکتر فاضلیان درخواست نموده تا به گزارش فعالیت هیأت مدیره در سال مالی مذکور را ارائه نمایند ، ایشان در خلال توضیحات خود به سوالات اعضای محترم مجمع پاسخ لازم را ارائه نمودند. آقای فاضلیان در پایان چشم‌انداز آتی شرکت و برنامه های خود را برای سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور1398 را بیان فرمودند.


در حاشیه این جلسه آقای پورکاظمی مدیر مالی منابع انسانی و پشتیبانی شرکت ، از کلیه همکارانی که در بستن حساب های سال مالی مذکور و تهیه صورت های مالی وی را  همراهی نمودند تشکر نموده و به سوالات اعضای محترم مجمع پاسخ و در مورد برخی از نکات توضیحاتی ارائه نمودند.


 در پایان مدیرعامل محترم بانک مسکن جناب آقای رحیمی انارکی و همچنین اعضای محترم هیأت مدیره بانک مسکن و حسابرس داخلی شرکت به صورت مجزا ضمن ابراز رضایتمندی کامل از گزارش اخذ شده توسط واحد مالی، از مدیریت عامل، هیأت مدیره و سایر مدیران و همکاران شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن تقدیر به عمل آورده و ابراز امیدواری نمودند شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن با پتانسیلی که در دست دارد بتواند در سال مالی 1397 موانع پیش رو را برداشته و به موفقیت هایی به مراتب بیش از سال گذشته در عرصه بازار سرمایه و پولی کشور دست پیدا نماید.