برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه با اخذ گزارش مطلوب از حسابرسی

تاریخ انتشار - ۲۳ آبان ۹۶


به گزارش روابط عمومی شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن و به نقل از آقای محمد جواد پور کاظمی مدیر مالی، منابع انسانی و پشتیبانی این شرکت مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ با اخذ گزارش مطلوب از حسابرس مستقل و بازرس قانونی با موفقیت برگزار گردید. این مجمع با حضور جناب آقای دکتر محمد هاشم بت شکن مدیرعامل محترم بانک مسکن و کلیه اعضای محترم هیأت مدیره بانک مسکن و همچنین آقای دکتر ازگلی مدیر عامل محترم گروه مالی بانک مسکن و اعضای هیأت مدیره شرکت تأمین سرمایه و نماینده محترم سازمان بورس اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی شرکت، جمعی از مدیران محترم بانک و گروه مالی بانک مسکن و مدیران شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن با حضور 100 درصد سهامداران در محل قانونی شرکت و به صورت رسمی تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر ازگلی، ضمن عرض خیر مقدم به مدیرعامل و اعضای محترم هیأت مدیره بانک مسکن و نمایندگان محترم سهامداران و سایرین نسبت به انتخاب هیأت رئیسه مجمع اقدام نموده و دستورات جلسه را قرائت فرمودند.


سپس آقای دکتر فاضلیان مدیرعامل محترم شرکت تأمین سرمایه ضمن خوش آمد گویی به اعضای محترم مجمع و مدعوین محترم،  گزارش فعالیت هیأت مدیره در سال مالی مذکور را ارائه و در خلال توضیحات خود به سوالات اعضای محترم مجمع پاسخ لازم را ارائه نمودند. آقای فاضلیان و در پایان چشم‌انداز آتی شرکت و برنامه های خود را برای سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور1397 را بیان فرمودند.


در ادامه جلسه مجمع، جناب آقای مشرقی حسابرس محترم شرکت، گزارش حسابرس مستقل و  بازرس قانونی را قرائت نموده و نظر موسسه را در ارتباط با صورت های مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ و عملکرد مالی و جریان های نقدی آن را برای سال مالی منتهی به تاریخ مزبور از تمام  جنبه های با اهمیت طبق استانداردهای حسابرسی به نحو مطلوب ارزیابی نمودند.


سپس آقای پورکاظمی مدیر مالی منابع انسانی و پشتیبانی از کلیه همکارانی که در بستن حساب های سال مالی مذکور و تهیه صورت های مالی وی را  همراهی نمودند تشکر نموده و به سوالات اعضای محترم مجمع پاسخ و در مورد برخی از نکات توضیحاتی ارائه نمودند.


 در پایان مدیرعامل محترم بانک مسکن جناب آقای دکتر بت شکن و همچنین اعضای محترم هیأت مدیره بانک مسکن به صورت مجزا ضمن ابراز رضایتمندی کامل از گزارش اخذ شده توسط واحد مالی، از مدیریت عامل، هیأت مدیره و سایر مدیران و همکاران شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن تقدیر به عمل آورده و ابراز امیدواری نمودند شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن با پتانسیل موجود و ترکیب منابع انسانی و بسترهایی که در سال گذشته فراهم نموده است می تواند در سال مالی 1397 به موفقیت هایی به مراتب بیش از سال گذشته دست پیدا نماید.